Професіоналізм, надійність, розуміння поняття «команда» - це все про Вас, наші шановні колеги. Ми разом вже 14 років!!!

Підтримка високої репутації потребує досконалості внутрішніх якостей аудитора щодо компетентності, знань та досвіду. Проведення сертифікаційних робіт, які надають працівники ОСП УАЯ запроваджена на дуже високому рівні. Це дозволяє покращувати діяльність наших підприємств задля розвитку економіки країни.

Дуже доступно пояснено умови сертифікації. Екзаменатори об’єктивні та неупереджені. Високий професіоналізм.

Відмінний персонал Органу, висока кваліфікація, доступність консультацій, толерантність.

Дякуємо за можливість зручної організації оцінювання, доступність для розуміння матеріалів іспитів, високу комунікабельність співробітників. Пропонуємо продовжити співпрацю та рекомендуємо іншим підприємствам.

Отримана інформація корисна для використання в основній діяльності. Кваліфікація актуальна на ринку праці.

Щиро вдячна за організацію екзаменаційної сесії. Екзаменаційна група є фахівцями високого рівня. Особлива подяка за індивідуальний підхід до кожного претендента та групи в цілому, що допомагає під час виконання завдань. Дуже дякую за отриманий навчальний матеріал при організації процесу навчання, за дбале ставлення до учасників процесу та високопрофесійних екзаменаторів та організаторів процесу навчання та сертифікації.

Велике спасибі за Ваше прагнення зробити Україну Європейським державою з великої літери.
Могилів-Подільський машинобудівний завод
Олійник Ю.В.

В ОСП УАЯ професійний колектив, чітко поставлена програма і шлях її реалізації. Надалі наша задача піднімати авторитет ОСП УАЯ. ВАТ «Південтеплоенергомонтаж»
Дубровін В.Г.

Головні риси пілотного проекту по європейський сертифікації персоналу в Казахстані – ретельний відбір кандидатів, високоякісне навчання, вимогливість та об’єктивність на екзамені. Він стане початком шляху до підвищення якості персоналу в Казахстані.
Западно-Казахстанський філіал АТ «Націонаьний центр експертизи та сертифікації»,
Н.В. Графкін

Щиро радий успішному завершенню проекту по підготовці та атестації менеджерів EOQ. Прошу висловити подяку Вашим співробітникам за конструктивний, вдумливий і доброзичливий підхід. Сподіваюсь, що цей проект буде мати продовження, і наша співпраця буде розвиватися в інших напрямах.
Центр консалтингу і навчання Всеросійської організація якості
ТаверЄ.І.

Проект підготовки фахівців в області систем менеджменту, зареєстрованих в EOQ, здійснений за сприяння УАЯ, буде мати великий позитивний вплив не тільки на ринок консультаційних послуг Казахстану, але сприятиме підвищенню ефективності діяльності казахського бізнесу та реалізації стратегічних цілей на рівні держави.
ТОО «Карагандинський інститут якості» (Казахстан)
С.Т. Жолдаспаев,

Ви займаєтеся необхідною справою, бажаю вашій організації успіху.
Житомирський маслозавод
Жигадло Л.М.

Ценность сдачи экзаменов состоит в практикоориентированости.

Щиро дякую за організацію і проведення екзамену, який проходив в емоційно стабільному, відкритому діалозі. Після екзамену я стала знати більше, ніж до нього завдяки правильно заданим питанням та уточненням. Дякую! Олена, Копорол Україна.

Екзамен проходить неупереджено і об’єктивно.

Екзамен проходив в атмосфері взаєморозуміння, взаємоповаги.
Юрченко М.В.


Екзамен проведений якісно. Екзаменатори проводилися коректно та неупереджено.

ОСП УАЯ дуже відкрита і надійна у взаємодії. Персонал комунікабельний і з відповідальністю ставиться до виконання своїх обов’язків. Екзаменатори компетентні, чітко доводять необхідну інформацію. Буду рекомендувати сертифікацію персоналу в ОСП УАЯ іншим.

Екзамен проведений на високому рівні. Екзаменатори були компетентними та об’єктивними. Простежувався тісний зв’язок екзаменаційних питань з програмою підготовки.

Робота ОСП УАЯ спланована дуже чітко. Інформативність і комунікація на високому рівні.

Дякую колективу ОСП УАЯ за цікаві запитання.

Дякую за проведення іспиту. Іспит був корисним і пізнавальним. Дізналась багато чого нового. Дуже сподобалися задачі на логіку. Дякую вам за витрачений час на мене :).

Лаконічний і неупереджений рівень оцінки знань. Доброзичлива атмосфера.

Вважаю, що персонал, який проводить перевірку знань компетентний, комунікабельний, досвідчений та є прикладом для самовдосконалення.

Все понравилось. Четко, содержательно, корректно.

Дуже дякую за отримані знання. Дякую всім фахівцям за досвідчену працю. Германчук Любов Андріївна.

Сподобалась компетентність та комунікабельність персоналу.
Добродоров Е. В.

Висока організація екзамену, комунікабельність персоналу, коректність, взаємоповага.
Довжик В.Ф.

Чітка підготовка, роз’яснення щодо проведення екзамену. Ввічливе, коректне відношення до кандидатів в аудитори. Дякую.

Отримуйте знання з ОСП УАЯ!

Дуже вдячна за допомогу та роз’яснення на екзаменаційних завданнях. Натхнення вам та нових звершень!!!

Рекомендую обов’язково підтверджувати знання (це як один з елементів самовдосконалення).

Дуже відповідальний, професійний підхід до процесу екзаменування. Приємне спілкування, комунікабельність персоналу та професіоналізм сприяє максимальній сконцентрованості на матеріалі, його засвоєнні та позитивним результатам екзаменування.Приємно працювати зі спеціалістами – професіоналами ОСП УАЯ.

Специалисты отличные и с точки зрения профессионализма, и с точки зрения этических качеств.
Салмин Андрей Николаевич.

Очень добрая остановка на экзамене. Экзаменаторы вели себя очень корректно, превосходства своего никак не выказывали, поддерживали и подбадривали экзаменующихся. Вопросы по презентациям были призваны скорее призвать к обсуждению и оптимизировать представленные результаты работы экзаменующихся, не были направлены на то, чтобы «завалить». Спасибо!

Все проведено корректно, четко, с полными объяснениями. Спасибо!

Проведение экзамена оказалось процедурой по представлению своих презентаций группам коллег. В ходе обсуждения комиссия выделяла уровень подготовки каждого специалиста, его способности, соответствие званию «Менеджер по качеству»! Все это было направлено на дальнейшее самосовершенствование. Желаю всего хорошего!»

Дуже вдячна колективу ОСП УАЯ за надання докладної інформації, швидкому та докладному оформленні всіх необхідних документів, а головне, щирому і доброзичливому відношенню. Дуже рада співпраці і знайомству з такими освіченими, компетентними і кваліфікованими робітниками.
Коваль Аліна, м. Дніпропетровськ.

Высокий уровень профессионализма команды позволил получить необходимые знания и их документальное подтверждение .

Желаем процветания и удачи. Экзаменационные вопросы разработаны квалифицировано и четко, что позволяет адекватно оценить свои знания и опыт.

Дуже добре організоване проведення іспиту. Актуальність питань екзамені щодо реальних ситуацій , є можливість застосувати свої знання на практиці розв’язання задач. Я рахую, що таких питань має бути більше для розвитку особистих навичок аудитора.

Екзаменаційні питання – це «мозковий шторм», який не пройде ще кілька днів.

Очень понравился подход к проведению работ по сертификации персонала. Компетентность и объективность экзаменаторов на высшем уровне.

Очень хороший и квалифицированный персонал, идут на встречу, помогают в организационных вопросах.

Орган сертифікації персоналу Української асоціації якості (ОСП УАЯ) знаходиться на високому рівні.

Єдиний орган сертифікації персоналу, який компетентний та надає послуги на високому рівні!!!
Погорецкая А.А.