Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді (далі - Олімпіаду) буде проведена в 2019 році на трьох рівнях: університетів (організацій), країн і на міжнародному.

Олімпіада організована Міжнародною гільдією професіоналів якості (МГПЯ) та Клубом лідерів якості країн Центральної та Східної Європи в рамках Глобального проекту «Молодіжне творче рух «Естафета якості».

Олімпіада, основною метою якої є залучення молоді в рух за ділову досконалість і якість, викликала інтерес у ряді країн різних континентів. Участь у Міжнародній олімпіаді приймали молоді фахівці з 15 країн: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Італії, Казахстану, Кіпру, Литви, Молдови, Росії, Румунії, Сербії, Словенії, США, Узбекистану та України. Наш досвід показує, що особливий інтерес до участі в Олімпіаді виявляють студенти університетів, така участь дає ім. можливість підвищити свій професійний рівень, одержати престижні дипломи та сертифікати, здобути нові корисні зв’язки та просто отримати велике задоволення.

Українська національній олімпіада з менеджменту серед молоді. буде проведена 16-19 квітня 2019 р. у Києві за підтримкою МОН на базі Національного університету біоресурсів і природокористування за номінаціями, що стосуються цільових систем менеджменту у відповідності до міжнародних стандартів, та на базі Тернопільського національного економічного університету за номінацією «Практики і методи менеджменту» в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади МОН. Просимо запросити Ваших іноземних партнерів до участі у VІ Міжнародну олімпіаду з менеджменту серед молоді, яка буде проведена в інтерактивному режимі.

1. ПОЛОЖЕННЯ ПРО УКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ З МЕНЕДЖМЕНТУ СЕРЕД МОЛОДІ
2. РЕКОМЕНДАЦИИ по подготовке та проведению Олимпиады по менеджменту на уровне ВУЗов (организаций)
3. Підсумки VI Української олімпіади з менеджменту для молоді